Kariera

Si želiš delati v sodobnem podjetju s tradicijo? Si želiš dobrih odnosov? Si želiš možnosti napredovanja na delovnem mestu? Ti veliko pomeni izpopolnjevanje svojega znanja? Potem si na pravem mestu, saj te že težko pričakujemo v svoji ekipi.

Razvijalec (m/ž)

RAZVIJALEC (m/ž)

Tvoje delovne naloge:

  • razvijanje, testiranje in vzdrževanje aplikativnih rešitev,
  • izdelovanje in vzdrževanje tehnične dokumentacije,
  • izdelovanje prototipnih rešitev,
  • pomoč pri uvajanju novih standardov, orodij in tehnologij,
  • sodelovanje pri projektiranju in dizajniranju aplikativnih informacijskih rešitev,
  • sodelovanje v projektnih skupinah,
  • opravljanje drugih del v okviru strokovne usposobljenosti.

Naša pričakovanja:

  • najmanj V. stopnja izobrazbe tehnične ali naravoslovne smerinapredno poznavanje računalniških in informacijskih sistemov,
  • poznavanje konceptov podatkovnih baz,
  • znanje na področju Java/EE razvoja programskih rešitev,
  • uporaba orodij Jet Brains IntelliJ IDEA, Jet Brains DataGrip, AngularJS, Ionic, Git, SVN, DB2 ter Jenkins,
  • razumevanje modularnih rešitev za velika podjetja,
  • sposobnost sodelovanja v timu,
  • dobro znanje angleškega jezika,
  • vozniški izpit B kategorije.

Ponujamo ti:

  • stimulativno in prijetno delovno okolje,
  • veliko profesionalnih izzivov na projektu prenove informacijskega sistema,
  • možnost kariernega in osebnega razvoja,
  • strokovno izpopolnjevanje,
  • nagrajevanje po delovni uspešnosti,
  • prijazen delovni čas,
  • delovno okolje, ki je prijazno družini,
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev.

Kraj dela: Hajdrihova ulica 2, Ljubljana
Prijave: novi.kadri@informatika.si

Sistemski inženir specialist (m/ž)

SISTEMSKI INŽENIR SPECIALIST (m/ž)

  • operativno organiziranje, usklajevanje in kontroliranje dela,
  • opravljanje del in nalog, povezanih z načrtovanjem, preizkušanjem, postavitvijo ter obratovanjem sistemske strojne in programske opreme,
  • vodenje projektov,
  • sodelovanje pri oblikovanju strategije razvoja sistemske programske opreme,
  • načrtovanje in izvajanje nadzora nad porabo sistemskih virov,
  • testiranje in izbiranje nove sistemske programske opreme,
  • sodelovanje pri pripravljanju internih standardov,
  • nameščanje sistemske programske opreme,
  • vodenje evidenc in pripravljanje poročil.

  • vsaj VI. stopnjo izobrazbe (tehnična ali naravoslovna smer), lahko tudi študenti zadnjega letnika študija,
  • poznavanje osnovne administracije Windows Server in Linux sistemov,
  • napredno poznavanje sistemske administracije Microsoft SQL Server,
  • zaželeno poznavanje konceptov delovanja in upravljanja podatkovnih baz (Db2, Oracle, Postgres,..),
  • osnovno poznavanje virtualizacije sistemov,
  • osnovno poznavanje področja razvoja programske opreme,
  • višjo raven znanja angleškega jezika – B2,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • zaželeni certifikati iz navedenih področij dela so prednost.

Delovno razmerje z izbranim kandidatom bomo sklenili:

  • za nedoločen čas s šest mesečnim poskusnim delom oziroma preko študentskega servisa z možnostjo kasnejše zaposlitve.

Projektant (m/ž)

PROJEKTANT (m/ž)

  • analiziranje potreb uporabnikov informacijskega sistema in poslovnega procesa,
  • pripravljanje specifikacij za razvoj informacijskih reštev,
  • modeliranje podatkov, procesov in funkcij,
  • sodelovanje pri izdelavi prototipnih rešitev,
  • obdelovanje pri testiranju in uvajanju aplikativnih rešitev,
  • sodelovanje pri izdelavi dokumentacije,
  • izdelovanje navodil za uporabo aplikacij,
  • spremljanje novosti na delovnem področju in njihova implementacija,

  • vsaj stopnjo izobrazbe (tehnična ali naravoslovna smer)
  • dobro usposobljenost za delo z urejevalniki besedil, preglednicami, medmrežjem, elektronsko pošto,
  • dobra usposobljenost za delo z razvojnimi orodji,
  • dobro poznavanje računalniških in informacijskih sistemov,
  • dobra usposobljenost za načrtovanje informacijskih arhitektur,
  • dobro poznavanje sistemske informacijske analize,
  • dobra usposobljenost za načrtovanje podatkovnih baz in aplikativnih rešitev,
  • dobra usposobljenost za optimizacijo podatkovnih baz,
  • dobra usposobljenost za organizacijo obdelav podatkov,
  • natančnost, zanesljivost in kreativnost,
  • vsaj 2 leti delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu,
  • višjo raven znanja angleškega jezika-B2.

  • možnost dela na domu,

Kraj dela: Vetrinjska ulica 2, Maribor
Prijave: do 16.09.2021 na novi.kadri@informatika.si

Pošljite povpraševanje

Varstvo osebnih podatkov